SONY Xperia C5 Ultra Ekran Değişimi

Sony Xperia C5 Ultra Ekran Değişimi​ Çare Cep Servisi'nde yaklaşık 50 dakika sürmektedir. Bu süre servis yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir. Sony Xperia C5 Ultra ekran değişimi garantilidir ve Sony Xperia C5 Ultra ekran fiyatı 400 TL dir. 

Sony Xperia C5 Ultra ekran değişimi hizmetimizde Ön Cam ve LCD ekran birlikte değiştirme işlemi yapıyoruz. Cihazlara takılan ekranlar orijinal kalitededir tam kalite orijinal parçalar kullanıyoruz. Sony Xperia C5 Ultra ekran değişimi beylikdüzü şubelerimizden kargoyla tüm türkiye ye hizmet vermekteyiz.

TL TL

Sony Xperia C5 Ultra Ekran Değişimi​​​  firmamız Çare Cep Servis teknik servisi garantisi ile 400 TLye gerçekleştirilmektedir. Bu ekran değişimi Sony uzmanları tarafından hijyene dikkat edilerek ve özel ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır.

Ekran değişiminde orjinal ürün kullanıyoruz. İşlem sonunda garanti kartınız ile birlikte cihazınız sizlere teslim ediyoruz.

Sony Xperia C5 Ultra Ekran Değişimi​​​  esnasında kesinlikle bilgileriniz kaybolmaz. Telefonunuzun ekran performansında herhangi bir değişim yaşamazsınız. Ekran değişimi sonrasında ekran kırılması ya da çatlaması sorunu ile tekrar karşı karşıya kalmamanız amacı ile kırılmaz cam koruyucu hediyemiz bulunmaktadır.

Çare Cep Servis İletişim Bilgileri

Beylikdüzü'nde bulunan şubemize Torium veya Haramidere durağından ulaiabilirsiniz. İstanbul Beylikdüzü’nde bulunan İhlas marmara Evleri 1. Kısım sitesi içerisinde bulunan çarşı binasındayız.

Adres: Çare Cep Servis Ltd. Şti. İhlas Marmara Evleri 1. Kısım Çarşı Bınası No:38 Beylikdüzü İstanbul
Telefon : 0 (0532) 406 44 48 / 0 (0505) 660 88 02

Kargo İle Gönderim

İş yoğunluğundan veya il dışında olduğunuzdan dolayı servisimize gelemeyecek durumda iseniz anlaşmalı kargo ile telefonunuzu bize gönderebilirsiniz.

SONY Xperia C5 Ultra Ekranım Kırıldı, Ne yapmalıyım?

SONY Xperia C5 Ultra’ınızı yere düşürdünüz, ekran kırıldı ne ne yapacağınızı bilmiyorsunuz?. Bu durumda yapacağınız ilk hareket yetkili bir servisin yolunu tutmak olacaktır. Telefon ekranının kırılması garanti kapsamında değildir ve size yetkili servis bu durumda yüksek bir fiyat çıkartacaktır. İşte Çare Cep Servis tam da bu aşamada devreye giriyor. Sizi büyük bir mali külfetten kurtarıyor.

 

SONY Xperia C5 Ultra Ekran Değişimi'nde Hangi Ekranları Kullanıyoruz

SONY Xperia C5 Ultra ekran değişiminde %100 orjinal, seri numaralı ve faturalı ekranlar kullanıyoruz. Yan sanayi veya telefonunuza zarar verecek olan yedek parçalar kesinlikle kullanmıyoruz.

SONY Xperia C5 Ultra ekran değişiminde yan sanayi yada orjinal olmayan ürünler kullanıldığında cihazınızda dönüşü olmayan zararlar verilebilir. Bir çok durumuda camlar tam oturtulamadığı için dokunmatik hassasiyeti – hızı ve ekran parlaklığında sorunlar yaşanmaktadır.

SONY Xperia C5 Ultra Ekran Değişimi Sonrası Bilgilerim Silinir mi ?

SONY Xperia C5 Ultra ekran değişimi alanında uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Cihazınızın yazılımına kesinlikle zarar verilmemektedir.


Yorum Ekle