Casper Via V10 Ekran Değişimi

Casper Via V10 Ekran Değişimi​ Çare Cep Servisi'nde yaklaşık 50 dakika sürmektedir. Bu süre servis yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir. Casper Via V10 ekran değişimi garantilidir ve Casper Via V10 ekran fiyatı 250 TL dir. 

Casper Via V10 ekran değişimi hizmetimizde Ön Cam ve LCD ekran birlikte değiştirme işlemi yapıyoruz. Cihazlara takılan ekranlar orijinal kalitededir tam kalite orijinal parçalar kullanıyoruz. Casper Via V10 ekran değişimi beylikdüzü şubelerimizden kargoyla tüm türkiye ye hizmet vermekteyiz.

TL TL

Casper Via V10 Ekran Değişimi firmamız Çare Cep Servis teknik servisi garantisi ile 250 TLye gerçekleştirilmektedir. Bu ekran değişimi Casper uzmanları tarafından hijyene dikkat edilerek ve özel ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır.

Ekran değişiminde orjinal ürün kullanıyoruz. İşlem sonunda garanti kartınız ile birlikte cihazınız sizlere teslim ediyoruz.

Casper Via V10 Ekran Değişimi esnasında kesinlikle bilgileriniz kaybolmaz. Telefonunuzun ekran performansında herhangi bir değişim yaşamazsınız. Ekran değişimi sonrasında ekran kırılması ya da çatlaması sorunu ile tekrar karşı karşıya kalmamanız amacı ile kırılmaz cam koruyucu hediyemiz bulunmaktadır.

Çare Cep Servis İletişim Bilgileri

Beylikdüzü'nde bulunan şubemize Torium veya Haramidere durağından ulaiabilirsiniz. İstanbul Beylikdüzü’nde bulunan İhlas marmara Evleri 1. Kısım sitesi içerisinde bulunan çarşı binasındayız.

Adres: Çare Cep Servis Ltd. Şti. İhlas Marmara Evleri 1. Kısım Çarşı Bınası No:38 Beylikdüzü İstanbul
Telefon : 0 (0532) 406 44 48 / 0 (0505) 660 88 02

Kargo İle Gönderim

İş yoğunluğundan veya il dışında olduğunuzdan dolayı servisimize gelemeyecek durumda iseniz anlaşmalı kargo ile telefonunuzu bize gönderebilirsiniz.

Casper Via V10 Ekranım Kırıldı, Ne yapmalıyım?

Casper Via V10’ınızı yere düşürdünüz, ekran kırıldı ne ne yapacağınızı bilmiyorsunuz?. Bu durumda yapacağınız ilk hareket yetkili bir servisin yolunu tutmak olacaktır. Telefon ekranının kırılması garanti kapsamında değildir ve size yetkili servis bu durumda yüksek bir fiyat çıkartacaktır. İşte Çare Cep Servis tam da bu aşamada devreye giriyor. Sizi büyük bir mali külfetten kurtarıyor.

 

Casper Via V10 Ekran Değişimi'nde Hangi Ekranları Kullanıyoruz

Casper Via V10 ekran değişiminde %100 orjinal, seri numaralı ve faturalı ekranlar kullanıyoruz. Yan sanayi veya telefonunuza zarar verecek olan yedek parçalar kesinlikle kullanmıyoruz.

Casper Via V10 ekran değişiminde yan sanayi yada orjinal olmayan ürünler kullanıldığında cihazınızda dönüşü olmayan zararlar verilebilir. Bir çok durumuda camlar tam oturtulamadığı için dokunmatik hassasiyeti – hızı ve ekran parlaklığında sorunlar yaşanmaktadır.

Casper Via V10 Ekran Değişimi Sonrası Bilgilerim Silinir mi ?

Casper Via V10 ekran değişimi alanında uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Cihazınızın yazılımına kesinlikle zarar verilmemektedir.


Yorum Ekle